Recenze

Sensodyne set for your teeth (Set na čištění zubů)

10. března 2013 v 12:00 | Danielle

Čisté a bezbolestné čištění zubů se Sensodyne.


v prosincovém Senza boxu,který jsem obdržela zdarma ke zrecenzování jsem mohla naleznout 2 pasty Sensodyne a zubní kartáček. Jelikož jsem tyto přípravky začala používat až nedávno, je zde recenze až teď. Použila jsem nejdříve první pastu a jsem spokojená nadevše a to i se zubním kartáčkem.

Zrcadlovka CANON EOS 450d

2. února 2013 v 10:51 | Danielle

Můj fotoaparátek...

chci vám představit něco čím vlastně celou dobu fotím všechny fotografie, které jsou tady. Nefotím s ní dlouho, proto se muže zdát,že fotky jsou trochu nekvalitní, ale každý se nějakým způsobem učí a i já budu jednou ten profík na krásné fotografie se zrcadlovkou.

Je to CANON EOS 450d, mám ho asi rok a jsem s ní spokojená. Není to žádná bomba s novější verzí, ale postačuje mi. Myslím si,že z něj vycházejí celkem hezké kousky.

Seznamte se s beauty boxy

29. listopadu 2012 v 15:30 | Danielle
Kosmetické krabičky, tzv. beauty boxy se poprvé obevily v cizině, k nám se dostaly sice déle, ale myslím si,že i tak se mezi zákaznicemi, blogerky a jinými lidmi, které zajímá kosmetika velice oblíbily.

V České republice zatím putují dva kosmetické boxy, které obsahují různé přípravky z kosmetiky, kterou si třeba nemůžeme každý dovolit.

Jako první se ujal Ladybox, který je na trhu někdy od letošního léta. O první boxy byl velký zájem, ať už o ty na zrecenzování, nebo ty, které si lidé objednali. Proto se počet ladyboxů navýšil. Svůj první Ladybox jsem obdržela i já. Byla jsem šťastná, že jsem jako blogerka mohla box obdržet zdarma a to z toho důvodu, že jsem ho měla k účelu zrecenzování. Obsahoval jedno plné balení BB krému od Garnier a ostatní balení přípravků byly v menším množství. Řeknu vám, že jsem takto nadšená nebyla snad nikdy. Jeho cena je 259,- Kč.


Druhý Box se nazývá Senza box, je na podobném nebo i stejném principu jako první box, akorát jso v balíčku dvě plná balení přípravků. Tento box jsem neměla možnost okusit, ale z několika recenzí blogerek jsem usoudila, že je to takové 50:50. Některým se líbí natolik, že se nemohou vyjádřit jak moc a na druhou stranu jsou slečny, kterým se vůbec nelíbil, nebyly s nim prostě spokojené. Jeho cena je 289,- Kč.


Třetí Box se jmenuje Bird box, ten zatím není odhalen, jelikož na internetových stránkách o něm není nic napsaného. Tudíž se můžete jen těšit na to jaké překvapení pro nás připraví.

Myslím si, že je to velké štěstí, že tyto boxy máme k dispozici. Za menší cenu můžeme vyzkoušt několik možných přípravků. Pokud se nám po vyzkoušení zalíbí, můžeme si je v plném balení objednat. V boxech najdemevětšinou dražší kosmetiku.
 
 

Reklama

Rubriky