O mém životě

Jillian Michaels 30 Day shred

6. března 2013 v 16:03 | Danielle

Pekáč buchet asi ne,ale ploche bříško a zpevnění svalů ano.

Ahojky slečny,

Mám pro vás skvělý tip na to jako si vytvarovat světa břicho do krásných tvaru a navíc nabrat nějaký ten sval a zpevnit stávající.

Popravdě už jsem několikrát chtěla začít cvičit tak, aby to na me bylo vidět a byla jsem spokojena se svoji postavou, ale vždycky jsem u toho vydržela chvíli a pak měl to nebavilo. Tentokrát měkký cvičení inspiroval M. A díky němu chodíme plavat a jak od pondělí cvičím vic pravidelne. Do ted jsem cvicila také, ale byly to spíš lehčí cviky, ktere zabraly málo času. Dokonce jsem holkama začala chodit i do posilovny ve škole misto tělocviku.
V sobotu jsem však narazila u michell na Jillian a říkala jsem si, že se alespoň podivam na video, ktere je mozno shlédnout na youtube. Popravdě když jsem to viděla, tak jsem si říkala, že to je brnkacka, jak z toho mohou bolet svaly apod. Jelikož jsem byla nemocnice, zkusila jsem první cvičení teprve v pondělí a uvědomila jsem si, že to není zas tak primitivní, ale není to taky nic, co by se nedalo zvládnout bez fyzicke újmy. Každa sranda není zadarmo a tudíž ani ne tohle cvičení. Včera mezi poprvé bolely svaly na rukou a myslela jsem si, že cvičení nezvládnu, ale překonala jsem se. Před samotnými cvičením jsem si ruce ještě protáhla a začala jsem cvicit.
Jedina moje indispozice byla, že jsem nedokázala zacvičit všechny kliky, ktere tam jsou jako prvninden, ale jde nejspíše o trénink, uvidím tedy dneska večer, jak na tom budou me svalove indispozice.
Řeknu vam, že me to vázne baví cvičit, nejvíc si odpocinu při skákání.

Level 1, který právě cvičím trvá 10 dni, mych 10 dni konci ve středu 13.3. Napisu vam pak nazor jak jsem byla spokojena a jake výsledky pociťují.

Na cvičení pluzivam: leginy, tričko bez rukávu, klaisckou podprsenku (můžete i sportovní), sportovní boty nepoužívám, protože cvičím doma, ale jinak je použít můžete,láhev s vodou (sladká i obyčejná může být) já raději sladkou, protože pak mám nedostatek cukru a mohla by se mi točit hlava a to nechci a dvě litrove láhve naplněné vodou jako ČINKY :)

Cvičili jste někdy s Jillian? Jake máte zkušenosti?

Ask.fm (xoxodaniell)

27. ledna 2013 v 11:32 | Danielle
Jak můžete vidět, změnila jsem vzhled blogu, i menu a smazala nějaké články, které se mi zdály odfláknuté, tudíž nepřípustné tomu, aby tady byly.

Založila jsem si ask.fm, abyste se mohli ptát na jakýkoliv dotaz. Je to z toho důvodu také, že pokud tady nebude třeba den článek, protože nebudu mít čas na jeho zpracování, tak budu online právě na ask.fm.

Ptejte se na jakoukoliv otázku, jsem právě online

http://ask.fm/xoxodaniell

New Year's Resolutions

30. prosince 2012 v 11:50 | Danielle

NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ ?

Letos je to první rok, kdy si budu dávat novoroční předsevzetí, které chci opravdu splnit, protože se jedná o velmi zásadní kroky v mém životě, které mě mohou posunout dál,ale také zpět.
O mých předsevztetích se dočtete v celém článku

Co o mě ještě nevíte? [Menší dotazník]

5. prosince 2012 v 15:39 | Danielle

SLEČNA ADMINKA SE PŘEDSTAVUJE V CELÉ SVÉ KRÁSE

Rozhodla jsem se napsat o sobě trochu více, abyste mě třeba i víc poznali a věděli jaká jsem, nebo třeba to bude podnět k tomu, abyste se naopak zeptali na spoustu věcí.

Moje jméno?

Daniela (říkají mi Danča, Dádí, Danuš, Dajuš, Danko...), na jednu stranu svoje jméno miluju, ale na druhou stranu bych se asi chtěla jmenovat jinak. Svoje jméno jsem dostala podle nejlepší kamarádky ze SŠ mojí mamky.

Kde tak pořád zevluju už 19 let?

Je to městečko, které založil Jan Žižka, takže pokud zabrousíte do hlaviček a vypátráte tam datum 1420, tak na to určitě přijdete. Malá nápověda je, že je to v JIhočeském kraji. Nikdy se tohoto města nechci vzdát na vždycky, ale můj sen je žít v Praze a tam si také vytvořit rodinu.

Jaká jsem, nebo co o mě říkají přátelé a rodina?

No abych pravdu řekla, tak nejsem skoro vubec normální, ale to asi nikdy z nás pozemšťanů. Mám se i celkem ráda, ale občas bych se zabila a vůbec nechápu jak tu chvíli se mnou může někdo vydržet. :D Přátelé na mě nemohou dopustit, protože je prý se mnou největší zábava na všech akcích a podobných výletech. V mojí třídě to takto vidí asi jen pár lidí, protože když si s člověkem nerozumím, tak přes to prostě vlak nejede. Ráda se seznamuju (nejvíce s klukama), proto mám asi nejvíce přátel s mužským pohlavím. Já nevím proč, ale oni jsou prostě lepší. Samozřejmě, že jsou v mém seznamu i kamarádky, ale není jich moc. Moje máma mi říká, že každej chlap co se mnou vydrží je borec :D, jelikož na mě prý musí mít lidi jen ocelové nervy :D Celkem jí i chápu a mám proto i ráda, ona je ta co je má snad nejvíc ocelové :D

Na čem ujíždím? Co je v mé oblibě?

No samozřejmě, že gumový medvídci, nutela, brambůrky, tatarka a smažák :D Bez tatarky nedám ránu, mažu si jí i místo másla a sejra a moc lidí mě doma v lásce kvuli tomu nemá, asi nemaji tak silnej žaludek jako já. Smažák u mě vede, vždyt si ho taky dávám při každé návštěvě v restauraci, no dobře, občas si dám řízek :D. Všichni mě taky poznají podle růžové, nebo modré barvě. Oblečení těchto barev prostě vedou, hlavně teda ta růžová. Nejsem žádná barbie, ale ta růžová je prostě sexy ;-) Moje největší láska života jsou klávesy, hraju na ně už od 5. třídy ZŠ a pořád mě to čím dál víc drží, já to nechápu, je to něco jako moje droga a někdy také lék na nervy. Když je mi špatně, tak si jdu zahrát a je mi hned líp, možná je to tím, že jsou něco jako boxovací pytel :)

 
 

Reklama

Rubriky