Duben 2013


Co byste řekli na přestup na blogspot?

7. dubna 2013 v 15:21 | Danielle
Od té doby co přemýšlím o tom jestli bych měla zrušit web jsem také přemýšlela o tom, zda bych třeba neměla jen přestupit na blogspot. Čím dál víc se mi tam líbí a hlavně tam přestupují moje oblíbené blogerky. Nechci tam přestoupit, proto, že by to byla nějaká móda. Už jednou jsem tam byla a libilo se mi tam, jen jsem možná byla líná přicházet na to, jak s ním správně zacházet.

Rozhodla jsem se tedy, že v blízké době přestoupím na blogspot a určitě se nebudete nudit. Jedna slečna mi tu navrhla,že bych mohla dávat typy na výlety apod. Určitě budu o mé blízké budoucnosti přemýšlet a vymýšlet věci, které by se vám tu líbili.

Určitě se tu dozvíte nový link na blogspot

Právě se dívám na tento film, je to možná moc dívčí, ale já mám momentálně náladu na tento film. Protože patřím s mým tělem akorát tak do šrotiště, mám něco se šlachama v ruce, pak rýmu...blíží se maturita... :(

Pokračovat nebo nadobro ukončit blogový život?

3. dubna 2013 v 15:20 | Danielle
Ahoj zlatíčka a všichni moji milovaný čtenáři,

mám na ná vás důležitou otázku, kde se vaše odpovědi budou odvíjet od pokračování či ukončení blogu. Jelikož jsem ve 4.ročníku SŠ a tudíž se mi blíží maturita a tak se mi kolem toho honí spousta věcí, kdy nemám každý den čas si usednou k pc a napsat vám užasný článek. Taky mi občas přijde,že mě už blog tak nebaví jako mě dřív bavil. Nevím, možná je to jen nějaké období.

Mrzí mě také,že když přidám článek, tak ho mnohdy ani nikdo neokomentuje, jen nakoukne a jde dál. Každý komentář potěší, to mi věřte, když si je pak čtu a koukám jak se to čtenářům líbí.

Neznamená to,že když nepřidám 2 dny článek, že neoběhnu vaše weby a neokomentuju články. Na blog by se mělo vracet když se vám tam líbí i přesto,že třeba autorka nepřidává každý den, ne jen pro to, že tam ten článek vždycky je.

Poraďte mi tedy. Mám ukončit tenhle blog? Líbí se vám tady a chtěli byste snad, abych pokračovala nebo ho překopala, prostě, abyste tu zase měli moje články mohli jste mít co číst?