Únor 2013

Lentiky, barevné kuličky požitku...

28. února 2013 v 14:33 | Danielle
Poslední dobou mám pořád lentilky, dokonce jsem teď obejvila i čokoládu,který má v sobě lentilky...tak jsem neváhala a projela internet a podělim se s vámi o tu neodolatelnou chuť alespoň na fotkách:-*Avalonská střední aneb doba krále Artuše

28. února 2013 v 11:56 | Danielle |  Oblíbená hudba, filmy
Jsem nemocná a tak jsem hledala jako vždy nějakej super film, nejlépe dívčí na který bych se mohla podívat :P. A našla jsem ten nejvíc božskej film co jsem snad ještě neviděla. Jmenuje se Avalonská střední.

"Je to film ze středoškoleského prostředí na motivy doby krále Artuše nebo vlastně je to celá doba krále Artuše, akorát je posazena do dnešního prostředí a představitelé jsou děti ze střední školy. Král Artuš má být totiž kapitál družstva Will a pokusí se ho zničit jeho nevlastní bratr Mark."

Určitě to stojí za to se na ten film podívat.


[27.2.] Brunetky

27. února 2013 v 17:43 | Danielle |  Fashion
Hnědá, hnědá to je prostě moje barva nejlepší...jsem pyšná na to,že mám hnědé vlasy, protože ty jsou nejkrásnější na světě a tak jsem trochu pokukovala po slečnách,které tento skvost nosí taky :)


[26.2.2013] Ve stadiu nemoci

26. února 2013 v 11:31 | Danielle |  Deníček

TABLET BLACKBERRY PLAYBOOK 32GB

Zdravíčko zlatíčka, jak se máte? Já doufám,že mnohem lépe než, i když já už se taky mám lepe než jsem se měla. Od pátku jsem nemocná, původně to vypadalo,že to bude jen obyčejná rýma,ale pak se přidal i kašel a naskočila teplota a bylo to jasný. Jsem doma, koukám na filmy na tabletu, poslouchám písničky, občas píšu na fb s miláčkem, kterej mi zlepšuje náladu, někdy i voláme. Jako, že bych se nudila uplně se říct nedá, ale radši bych byla s tim svým nejmilejším.

Mám úplně stejný, akorát má pamět 32GB


Song for day 25.2.

25. února 2013 v 14:32 | Danielle |  Oblíbená hudba, filmy

Jar Of Hearts - Christina Perri cover - Beth


[24.2.2013] 16 přání

24. února 2013 v 15:02 | Danielle |  Oblíbená hudba, filmy

16 přání.


Jelikož jsem nemocná a mám k dispozici tablet, tak jsem hledala na youtube,kterej film dívčí by se mi mohl zalíbit, abych se na něj mohla dívat a mé trávení v posteli se sirupem a kapesníkama bylo trochu příjemnější. A tak jsem našla film s názvem 16 přání, který je o mladé slečně a jejím první dnu 16-tých narozenin, kdy chce splnit své poslední 16 té přání.

Možná si nějaká slečna řekne, že je to jen další blbej film o mladých vypatlaný holce a kanálu Disney Chanel, ale na zahnání nudy je to super film, tyhle miluju nejvíc.Zimní bunda Cygnus

22. února 2013 v 16:54 | Danielle |  Vesty, bundy
Dneska jsem dostala dárek od přítele a to novou zimní bundičku od značky Cygnus. Je krásná a nejvíc se mi na ní líbí ta kapuce měkounká. Líbila se mi původně taková víc barevná, ale tu neměli v mé velikosti a tak jsme nakonec vybrali tuhle. Jsem z ná vážně nadšená, udělal mi radost dneska, když mi není moc fajn, protože jsem nastydlá celkem. No prostě miláček :-* Zítra vám jí vyfotím blíže, abyste mohli vidět tu krásnou kapucu a nebo to možná stihnu ještě dnes.

HERVIS SPORT

Oblíbené Parfémy Playboy (Play it spicy) & C-THRU

19. února 2013 v 17:46 | Danielle |  Parfémy

Beautiful parfume.


Ahoj slečny, dneska bych vám ráda představila mé neoblíbenější parfémy, které každý den používám i třeba několikrát za den, protože tak nádherně voní, že se té vůni nedá prostě odolat. Protože jsem tzb. parfémová, musím vonět stále a pořád, nejen antiperspirantem, ale také vůní, kterou ucítím na svém oblečení po celý den. Nesnesu ty smrady, které cítím každý den v autobuse, tak ať mohu vonět alespoň já.

Plaboy (Play it spicy)

Má takovou kyselejší vůni, ale také sladkou, něco smíšeného. S ním se voním spíše večer když jdu na nějakou akci a nebo když mám nějaký slavnostnější oběd atd. Dostala jsem ho, tudíž jsem neřešila cenovou relaci, kterou nikdy neřeším, jelikož si myslím,že za krásný parfém bychom si měli připlatit.


C-THRU

Tenhle parfém používám vážně každý den a to i několikrát za ten den, prostě lepší jsem snad ještě nezažila. Má krásně sladkou vůni, kterou já miluju. Užasný růžový obal, což je taky pro mě perfektní a navíc po něm voním vážně krásně a jak mi už jeden muž řekl, "když mě veze autem a já jsem navoněná touto voňavou, větrá pak auto, protože jeho vůně je stále cítit všude". Tudíž jsem šťastná, že voní i chlapům.


[18.2.2013] Lež má krátké nohy

18. února 2013 v 16:40 | Danielle |  Deníček

FUCK OFF MECHANIKA.


Ahoj všichni milý čtenáři, dnešek se zatím poved, kupodivu i ve škole se mi potom mém nic nedělání nestalo, ale teď nastane ta horší část dne, kdy se musim naučit stavební mechaniku a to vážně není sranda. Pak taky nesmím zapomenout na mojí "milovanou" fyziku.

Teď ke včerejšímu lyžování, které bylo vážně úžasně, všichni se kterýma jsem tam byla jsem si to užila. Jen mě mrzí, že jsem si zapomněla foťák a tudíž jsem nemohla nic vyfotit a na můj telefon to nelze. Tak vám, alespoň ukážu, kde jsem tu krásu zažívala. Ten skiareál se jmenuje MONÍNEC. Možná ho někdo znáte, pokud ne, určitě to stojí za to se tam podívat.

Včera tam bylo stejně i možná více lidí a takhle krásně zasněžené to bylo uplně stejně

Krásná restaurace s perfektním jídlem, kde jsem si dala hranolky
ukázka příkladu ze stavební mechaniky


[16.2.] Poslední ples v letošní sezóně

16. února 2013 v 15:37 | Danielle |  Deníček
Včerejší akce nazvaná poslední plesání se velice vydařila, i když to na začátku moc nevypadalo. Byl to poslední ples,který jsme v letošní sezóně navštívily. Nebylo tam tolik lidí jako bývá na ostatní, to mě celkem překvapilo, jsem zvyklá na větší pobavení, ale bylo to zase takové soukromější.
Poznala jsem několik nových lidí, vyfotili jsme se od pana fotografa a dobře se napili a pokecali a zancovali si na pódiu. Fakt krása.
Zítra mě čeká celodenní lyžování, takže vám pak večer ukážu nějaké fotky z lyžovačky.


Toto tričko+čern legíny a vysoké lodičky černé jsem měla jako outfit