Leden 2013

[31.1. 2013] Vysvědčení

31. ledna 2013 v 15:12 | Danielle |  Foto_já
Dneska bylo vysvědčení, plno z Vás bylo určitě nadšených, i já jsem byla ráda za to, jaké mám, i když by mohlo být lepší. Nemám vyznamenání, ale mám jen trojky nejhůř.

A co Vaše vysvědčení?


Čím zakrýt nedostatky vaší pleti?

30. ledna 2013 v 16:11 | Danielle |  Make-up

Mě se udělal "uher" Co teď. Začne panika největšího stupně, protože takhle přeci nemužeme do té školy nebo na ty nákupy jít. Chtěla bych vám ukázat jak jsem se k tomuto tématu postavila já. Ono to není tak jednoduché jak to z prvu vypadá.

Vyzkoušela jsem 3 přípravky na zakrytí nedostatků mé pleti a zjistila jsem,že nemohu používat pouze jeden. Pro někoho by to možná byl zlé, pro někoho ne. Je to horší když se ráno maluju, zabere to více času,ale výsledek je pak uspokojivý.

1. BB cream od Garnier
- tento přípravek jsem dostala zdarma ke zrecenzování v ladyboxu. Používala jsem ho dlouho a dávala jsem mu pořád šanci na to, aby moje tužby uspokojil, ale bohužel se tak nestalo. Není vhodný pro můj typ pleti.
- nezakryje 100%, tak z 50% a to je pro mě málo. Je spíše na sjednocení pleti, nelze s ním zakrývat nějaké větší nedostatky. A to je u mě problém. Každá máme nějaké akné, někdo více někdo méně.
- mastí se mi po něm pleť
- vydrží tak 2-3 hodiny a pak se jakoby vytratí
- cenově poměrně drahý (199,-) pokud bych si ho měla kupovat sama. Sem ráda,že jsem ho dostala zdarma


2. Make-up od DERMACOL ( 2v1 - make-up a báze)
- také jsem k němu přišla díky zrecenzování, tentokrát v senza boxu.
- už dlouho jsem po něm pokukovala v drogerii a stále jsem se nemohla odhodlat až pak přišla tato možnost
- jsem s ním velmi spokojená
- zakryje mi z 90% špatnosti
- báze navíc je perfektní, make-up pak lépe drží na pleti a déle vydrží
- nemastí pleť hned, jako to dělal BB krém
- za to vyhovování si tu cenu zaslouží, až mi dojde, investuji do něj znovu
- nedrolí se
- nemám po něm umělej obličej


3. Korektor od Miss sporty
- zakryje 100% nedostatky na mé pleti
- je cenově výhodný
- mohlo by být větší balení


Abych byla se svým nalíčením úplně spokojená, používám korektor a make-up dohromady a pak vydrží klidne i 6-8 hodin, podle toho jak se fyzicky namáhám, tudíž na nějaké večerní akci vydrž třeba 5 hodin nebo i méně.

[28.1.2013] Wishlist 2013

28. ledna 2013 v 16:12 | Danielle |  Wishlist
Je nový rok a já jsem si sestavila menší wishlist tohoto roku. Jsou tam dvě větší položky, tudíž není tak obsáhlý.

1. Samsung telefon - potřebuju
2. Note book Lenovo na VŠ
3. legíny - abych to nebylo takové nudné :P

[27.1.2013] I hate school

27. ledna 2013 v 16:18 | Danielle |  Deníček

MATHS.

Právě jsem si dala pauzu od počítání příkladů z maturitních otázek k matematice, abych se mohla podělit o mé zážitky z dnešního dne. Opakujeme už celkem dlouho, ale já se dokopala až teď k počítání. Není to těžké kupodivu, ale ono bude přituhovat :(
Dneska jsem poprvé v životě snědla žraločí řízky a řeknu vám, že mi chutnaly. Bála jsem se toho, dokonce jsem uvažovala o jiném obědu, ale opak se stal pravdou a já byla moc ráda :)
Jinak jsem v pátek prožila krásnou večeři na kterou jsem byla pozvaná, byl to opravdu nádhernej večer. Včera překrásná procházka, no nemužu si víc přát. Hned je mi lépe a cítím se krásně.
Za odměnu až spočítám matematiku mě čeká PLL :-*

Za odměnu PLL

Jak jste prožili vy svůj víkend?


Ask.fm (xoxodaniell)

27. ledna 2013 v 11:32 | Danielle |  O mém životě
Jak můžete vidět, změnila jsem vzhled blogu, i menu a smazala nějaké články, které se mi zdály odfláknuté, tudíž nepřípustné tomu, aby tady byly.

Založila jsem si ask.fm, abyste se mohli ptát na jakýkoliv dotaz. Je to z toho důvodu také, že pokud tady nebude třeba den článek, protože nebudu mít čas na jeho zpracování, tak budu online právě na ask.fm.

Ptejte se na jakoukoliv otázku, jsem právě online

http://ask.fm/xoxodaniell


Slibné,ale jisté pokračování...

21. ledna 2013 v 18:09 | Danielle |  Deníček
Ahoj miláčci :)

Já vím,že jsem se strašně moc dlouho neozvala a vy za to nejste za to určitě rádi stejně tak jako já, když tady nemáte každý den co číst a chodíte sem se smutným výrazem, kdy už přijdete. Mrzí mě to moc, ale věřte, že to určitě nedělám schválně. JÁ vím,že bych si měla najít čas aspoň na jeden článek, ale od začátku tohodle roku se toho na mě navalilo, že nevím kam skočit. Jsem v maturitním ročníku, jak už jste zjistili a začali jsme už opravdu opakovat, takže každý den přijdu ze školy ve 4 a pak se do noci učim. Není to nic příjemného a věřte mi,že bych vám tady raději napsala článek, než se učila.

Dneska jsem se, ale rozhodla, že byste si zasloužili vědět, jak to bude s blogem dál. Určitě ho nebudu rušit, to bych nezvládla, protože je to takovej muj druhej život. Známky se nám uzavírají ve čtvrtek 24.1. v 16:00.

První článek od této velké odmlky se tady objeví v sobotu 26.1. dopoledne a to i s novým designem a několika změnami, které vám, ale neprozradím. Budou se však týkat rubrik, menu a třeba formy psaní článků

S láskou Daniel


2.1.2013 Skating on ice

2. ledna 2013 v 16:27 | Danielle |  Deníček
Před chvilkou jsem se vrátila z bruslení s bráchou. Bylo tam teda kupa lidí, led byl zachvíli rozježděnej,ale já jsem si to užila. Aspoň tím přispívám k mému novoročnímu předsevztetí a to zhubnout a zpevnit svaly na břiše. Musím se taky začít něco učit do školy, aby se mi to dlouhé volno nevmstilo.Tak já se jdu občerstvit a asi se podívám na jeden díl Pretty Little Liars a pujdu na to učení, ikdyž se mi vubec nechce.

Nějak pdobně moc lidí tam dneska bylo :)

1.1. 2013 Nový začátek

1. ledna 2013 v 13:25 | Danielle |  Deníček

1.Ledna

A máme tu "nový začátek". První den Novéh roku je tu a já chci začít s čistým štítem. Chci udělat plno nových věcí,abych se tento rok cítila líp sama o sobě. Včerejší silvestr jsem si moc užila i přesto,že jsem ho trávila doma s rodičema u televize. V ní totiž byl Michal David a spousta dalších a tak jsem se pobavila, na pulnoc jsme si připili a venk lítaly petardy a byly ohňostroje a byla to nádhera prostě.