Seznamte se s beauty boxy

29. listopadu 2012 v 15:30 | Danielle |  Recenze
Kosmetické krabičky, tzv. beauty boxy se poprvé obevily v cizině, k nám se dostaly sice déle, ale myslím si,že i tak se mezi zákaznicemi, blogerky a jinými lidmi, které zajímá kosmetika velice oblíbily.

V České republice zatím putují dva kosmetické boxy, které obsahují různé přípravky z kosmetiky, kterou si třeba nemůžeme každý dovolit.

Jako první se ujal Ladybox, který je na trhu někdy od letošního léta. O první boxy byl velký zájem, ať už o ty na zrecenzování, nebo ty, které si lidé objednali. Proto se počet ladyboxů navýšil. Svůj první Ladybox jsem obdržela i já. Byla jsem šťastná, že jsem jako blogerka mohla box obdržet zdarma a to z toho důvodu, že jsem ho měla k účelu zrecenzování. Obsahoval jedno plné balení BB krému od Garnier a ostatní balení přípravků byly v menším množství. Řeknu vám, že jsem takto nadšená nebyla snad nikdy. Jeho cena je 259,- Kč.


Druhý Box se nazývá Senza box, je na podobném nebo i stejném principu jako první box, akorát jso v balíčku dvě plná balení přípravků. Tento box jsem neměla možnost okusit, ale z několika recenzí blogerek jsem usoudila, že je to takové 50:50. Některým se líbí natolik, že se nemohou vyjádřit jak moc a na druhou stranu jsou slečny, kterým se vůbec nelíbil, nebyly s nim prostě spokojené. Jeho cena je 289,- Kč.


Třetí Box se jmenuje Bird box, ten zatím není odhalen, jelikož na internetových stránkách o něm není nic napsaného. Tudíž se můžete jen těšit na to jaké překvapení pro nás připraví.

Myslím si, že je to velké štěstí, že tyto boxy máme k dispozici. Za menší cenu můžeme vyzkoušt několik možných přípravků. Pokud se nám po vyzkoušení zalíbí, můžeme si je v plném balení objednat. V boxech najdemevětšinou dražší kosmetiku.
 


Komentáře

1 Say Say | Web | 29. listopadu 2012 v 19:40 | Reagovat

O tehle kosmetice jsem ještě neslyšela,ale ty krabice vypadaji hezky ;-):-D

2 Karcoolka Karcoolka | E-mail | 30. července 2013 v 10:24 | Reagovat

Ahoj holky, chystáme se spustit obdobný systém příští rok, budu moc ráda, když se zapojíte do diskuze na FB a dáte nám co nejvíc tipů, co byste rády ve svých krabičkách objevily. Chtěli bychom udělat projekt na míru přímo vám, našim zákaznicím ;-)
https://www.facebook.com/pages/Cute-Box/485182014901386

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama